oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Vánoční besídka nejmladších házenkářů

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: pondělí 11.12.2017 | zobrazeno: 1397x

Vánoční besídka nejmladších házenkářů

Vánoční besídka nejmenších házenkářů Sokol Bělá pod Bezdězem

V sobotu 9.12. se v městské sportovní hale uskutečnila Vánoční besídka našich nejmenších házenkářů ročníků 2008-2012. Díky spolupráci se Základní školou v Bělé pod Bezdězem se našemu oddílu podařilo oslovit 35 dětí, z čehož máme ohromnou radost. Na tuto besídku přivedly děti své rodiče, aby jim ukázaly, co vše se již naučily. V různých disciplínách děti  porovnaly své síly s rodiči. Ve druhé polovině besídky se uskutečnilo přátelské utkání dětí proti rodičům, ve kterém bylo k vidění mnoho krásných akcí. Hráči obou týmů si sáhli až na dno svých sil, protože ani jeden z týmů nechtěl v tomto prestižním utkání prohrát.
Po utkání byly děti odměněny medailemi a malými dárky. Celá besídka se nesla ve skvělé vánoční atmosféře, ke které napomohli všichni zúčastnění.
Tímto bychom chtěli poděkovat městu Bělá pod Bezdězem, MC Sokolovna Bělá pod Bezdězem, potraviny Jiří Smékal a všem rodičům, kteří pro děti připravily občerstvení a dárky.
Ještě poslední připravenou akcí nejmenších házenkářů v roce 2017 bude výšlap k Březinské studánce s hledáním pokladu, který se uskuteční 26.12.

13.4. | 09:00

Bělá p. B.