oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 16.9.2019 | zobrazeno: 943x

Turnaj Minižáků v Kostelci – 14.9.2019

Sokol Bělá 1

V sobotu 14.9.2019 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Kostelci nad Labem. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za pěkného počasí. Našimi soupeři byly týmy z Mladé Boleslavi, Mělníka, Příbrami, Kostelce a Úval.

Na turnaj jsme odjížděli s lehkou nervozitou, protože to pro nás byl první turnaj v kategorii minižáků. Kromě Vanesky, Dominika a Pepy neměl s hrou v této kategorii nikdo zkušenosti.

Sokol Bělá 1

Kromě prvního utkání s Mladou Boleslaví, které se nám vůbec nepovedlo, jsme odehráli celý turnaj velice dobře. Všichni hráči se moc snažili a zlepšovali se každým utkáním.

Střelecky a herně se nejvíce dařilo Vanesce a Pepovi, kteří dali i většinu branek a zároveň ostatním spoluhráčům pomáhali a radili. Velmi mile svými výkony překvapili David, Adélka a především Vašek, který exceloval v brance. Musím pochválit i Terku, Anetku a Lukáše, kteří jsou ještě věkem v kategorii přípravky, ale všichni tři odehráli velice dobrý turnaj.

Celkově jsem byl s výkonem našeho týmu velice spokojen.

Sestava:

Do Duc 2, Hrdina, Hrubá 1, Linková Adélka, Ráš 2, Smékalová 3, Pecová 14, Erben 13

Vladimír Hrubý

Sokol Bělá 2

Družstvo Sokola Bělá 2 sehrálo na turnaji čtyři zápasy s jednou prohrou, dvěmi výhrami a jednou remízou. Kromě prvního zápasu s Uvaly 2 který se nám moc nepovedl, děti ostatní zápasy zvládly velmi dobře. Střelecky se prosadili Dominik a Jakub, z děvčat Eliška a obě Aničky. V brance se dařilo Aničce Sůvové. Dobře bránila Anežka, Lucie, Tonda.

Děti se snažily hrát rychle s tahem na branku. Ve snaze hrát jednoduše dopředu se ale často zapoměly vracet do obrany. Někdy také na chvilku přestávaly hrát. Celkově musíme děti pochválit za předvedenou hru a nasazení. Není nic víc, než vidět, jak je házená baví a jak si jí užívají.

Sestava:

Linková Anička 3, Netrvalová 1, Výtiska 11, Sůvová 4, Válek 7, Šilhová 3, Do Quoc 1, Šárogová

Myslíme si, že jsme odehráli velice povedený turnaj. Děti musíme opět pochválit za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje, který se jim moc líbil.

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, TS města Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou.

Další turnaj nás čeká 28.9. v Kolíně.

Sokol Bělá 2

27.4. | 09:00