oddíl házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 12.4.2019 | zobrazeno: 285x

Dařilo se nám v anketě Sportovec města 2018

Házenkáři v anketě.

Ve středu 10.4. se v Městské sportovní hale konalo vyhlášení Sportovce města za rok 2018. Členům našeho oddílu se vedlo velmi dobře, máme tři vítěze v různých kategoriích a letos jsme vyhráli i celkového vítěze.

Výsledky házenkářů v anketě
Kategorie Pořadí Jméno
Jednotlivci - děti a mládež 1.místo Matyáš Heinsch
Jednotlivci - děti a mládež 2.místo Aneta Smékalová
Jednotlivci - děti a mládež 3.místo Lukáš Hríb
Jednotlivci - dospělí 1.místo Lukáš Vítek
Kolektivy 1.místo Starší dorost

Absolutním vítězem ankety s nejvyšším počtem hlasů se stalo naše družstvo staršího dorostu.

Do Síně slávy bělského sportu byl uveden in memoriam Ivan Zajac.

Všem oceněným gratulujeme a fanouškům házené děkujeme za odevzdané hlasy !

Společné foto.Společné foto.Starší dorost při vyhlášení.Dort pro celkového vítěze, na kterém si pochutnali mladší žáci.Ivan ZajacIvan Zajac - horní řada třetí zprava.Ivan Zajac - horní řada první zprava.

sobota 22.6.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená Music club sokolovna - pondělí 24.6. 2019 od 18:30 hodin výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (30)

Baičev Martin (20)

Křečková Nikola (29)

Stanev Richard (19)