oddíl házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 12.4.2019 | zobrazeno: 484x

Dařilo se nám v anketě Sportovec města 2018

Házenkáři v anketě.

Ve středu 10.4. se v Městské sportovní hale konalo vyhlášení Sportovce města za rok 2018. Členům našeho oddílu se vedlo velmi dobře, máme tři vítěze v různých kategoriích a letos jsme vyhráli i celkového vítěze.

Výsledky házenkářů v anketě
Kategorie Pořadí Jméno
Jednotlivci - děti a mládež 1.místo Matyáš Heinsch
Jednotlivci - děti a mládež 2.místo Aneta Smékalová
Jednotlivci - děti a mládež 3.místo Lukáš Hríb
Jednotlivci - dospělí 1.místo Lukáš Vítek
Kolektivy 1.místo Starší dorost

Absolutním vítězem ankety s nejvyšším počtem hlasů se stalo naše družstvo staršího dorostu.

Do Síně slávy bělského sportu byl uveden in memoriam Ivan Zajac.

Všem oceněným gratulujeme a fanouškům házené děkujeme za odevzdané hlasy !

Společné foto.Společné foto.Starší dorost při vyhlášení.Dort pro celkového vítěze, na kterém si pochutnali mladší žáci.Ivan ZajacIvan Zajac - horní řada třetí zprava.Ivan Zajac - horní řada první zprava.

pondělí 16.9.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená restaurace Music club sokolovna - pondělí 16. 9. 2019 od 18:00 hodin výbor TJ, poté od 18:30 hodin trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Drholcová Kateřina (27)

Mika Jaroslav (28)

Kubiš Roman (19)

Soukup Adam (18)